Ziņu atskaite

13
May.
Kāpēc citi saņem vairāk nekā es? 7 faktori, kas ietekmē to, cik daudz nopelnām

Tagad, kad darba sludinājumos ir norādīts amata atalgojums vai tā amplitūda, ir daudz vieglāk salīdzināt savu algu ar citiem. Paylab, kas Latvijā darbojas kā CV-Online pārvaldītā algu informācijas datubāze Algas.lv, vairāk nekā 10 gadu garumā ir apkopojis atalgojuma informāciju un izveidojis sarakstu ar 7 galvenajiem faktoriem, kas izskaidro to, kāpēc pelnām vairāk vai mazāk nekā vidēji tirgū.

11
May.
Sievietes Latvijā pelna par 10% mazāk nekā vīrieši tādā pašā amatā

Paylab, kas Latvijā darbojas kā CV-Online pārvaldītā algu informācijas datubāze Algas.lv, ilgtermiņā pētot darbinieku atalgojuma tendences atsevišķos amatu līmeņos, ir secinājis, ka vīrieši Latvijā pelna vidēji par 10% vairāk nekā sievietes līdzvērtīgā amatā.

09
May.
Kādi ir darbinieku finansiālie bonusi?

Finansiālie bonusi ir patīkams ienākumu avots un nereti spēj ievērojami palielināt gada ienākumu fiksēto daļu. Darba devēji izmanto prēmijas, lai motivētu darbiniekus un arī pateiktos par paveikto darbu finanšu gada beigās. Tomēr ne visi darba devēji nodrošina saviem darbiniekiem finansiālus bonusus, jo tie lielā mērā ir atkarīgi arī no uzņēmuma finansiālā stāvokļa.