logo
post thumb

7 faktori, kas ietekmē to, cik daudz nopelnām

13.5.2019

Tagad, kad darba sludinājumos ir norādīts amata atalgojums vai tā amplitūda, ir daudz vieglāk salīdzināt savu algu ar citiem. Paylab, kas Latvijā darbojas kā CV-Online pārvaldītā algu informācijas datubāze Algas.lv, vairāk nekā 10 gadu garumā ir apkopojis atalgojuma informāciju un izveidojis sarakstu ar 7 galvenajiem faktoriem, kas izskaidro to, kāpēc pelnām vairāk vai mazāk nekā vidēji tirgū.

post thumb

Kādi ir darbinieku finansiālie bonusi?

9.5.2019

Finansiālie bonusi ir patīkams ienākumu avots un nereti spēj ievērojami palielināt gada ienākumu fiksēto daļu. Darba devēji izmanto prēmijas, lai motivētu darbiniekus un arī pateiktos par paveikto darbu finanšu gada beigās. Tomēr ne visi darba devēji nodrošina saviem darbiniekiem finansiālus bonusus, jo tie lielā mērā ir atkarīgi arī no uzņēmuma finansiālā stāvokļa.

post thumb

CV-Online: Vidējā neto darba samaksa ir aptuveni par 22% augstāka nekā oficiālajos statistikas datos

7.5.2019

Pagājušā gada laikā Latvijā vidējā neto darba samaksa, ieskaitot prēmijas, pieaugusi par 6%, sasniedzot 948 EUR, secināts interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” ikgadējā atalgojuma pētījumā. Salīdzinājumā ar oficiālajiem statistikas datiem, pētījums demonstrē atšķirīgas atalgojuma tendences – pētījumā atklātā vidējā neto darba samaksa ir par aptuveni 22% augstāka nekā oficiālajos datos.

post thumb

Kā ar atalgojumu, ja nav pieredzes?

2.5.2019

Paylab, kas Latvijā darbojas kā CV-Online pārvaldītā algu informācijas datubāze Algas.lv, analīze liecina, ka tiem cilvēkiem, kuri darba tirgū ienāk pirmo reizi, ir vislielākās ekspektācijas attiecībā uz savu atalgojumu. Jo vecāki darba meklētāji, jo reālāk viņi skatās uz atalgojumu. Turklāt daļa savu vēlamo atalgojumu novērtē nepietiekami, īpaši, ja runa ir par nozari vai pozīciju, kurā līdz šim nav bijusi pieredze.

Salīdziniet savu algu Latvijā

Saņemiet bezmaksas personalizētu algu salīdzinājumu.

Salīdziniet savu algu